Dostawca Internetu światłowodowego dla domu i firmy - Gmina Izabelin, Łomianki, Raszyn oraz Legionowo

Pytania i Odpowiedzi

Co to jest usługa GEPON?

W technologii GEPON przewód światłowodowy doprowadzony jest do budynku klienta. Korzystanie z internetu w tej technologii wymaga zastosowania specjalnego modemu współpracującego ze światłowodem.

Jaka jest rzeczywista szybkość internetu w sieci Kampinos telco?

W odróżnieniu od innych operatorów telekomunikacyjnych (tzw „oferty do… Mb”) Kampinos telco pozwala na korzystanie z internetu o deklarowanej w ofercie szybkości. W technologii GEPON i LLU rzeczywista szybkość internetu dostarczanego do budynku klienta jest utrzymywana na deklarowanym poziomie przez zdecydowaną większość czasu (powyżej 90% okresu korzystania z internetu). Jeśli użytkownik korzysta dodatkowo z routera Wi-Fi musi pamiętać, że sygnał Wi-Fi maleje z odległością od modemu (a także ilością ścian po drodze), wiec szybkość internetu spada istotnie w dalszych pomieszczeniach domu.

Co oznacza szybkość Internetu 50/5 Mbps lub 100/10 Mbps?

Szybkość 50/5 Mbps oznacza, że klient ma możliwość pobierania danych z sieci (download) z prędkością 50 Mbps, zaś wysyłania ich (upload) z prędkością 5 Mbps. Analogicznie w wyższej taryfie download wynosi 100 Mbps, zaś upload 10 Mbps. Na szczególne życzenie klienta jest możliwość zmiany tych ustawień.

Jaki jest zasięg terytorialny usług Kampinos telco?

Internet światłowodowy jest dostępny na praktycznie całym obszarze gminy Izabelin oraz części Dąbrowy w gminie Łomianki. Aktualny zasięg usług podany jest w zakładce Zasięg na stronie internetowej.

Czy Kampinos telco limituje ilość przesyłanych danych?

Nie. Transfer danych nie jest limitowany.

Jaki jest okres obowiązywania umowy z Kampinos telco?

Klient ma do wybory dwa typy umowy – na 24 miesiące oraz bezterminowa (czas nieokreślony) - obie z miesięcznym terminem wypowiedzenia.

Oto ważne kwestie, o których musisz pamiętać

Link


Jeśli jesteś zainteresowany dostępem do szerokopasmowego Internetu prosimy o kontakt: info@kampinostelco.pl tel: 695 980 517


RODO - Obowiązek informacyjny
© Kampinos telco - Dostawca Internetu światłowodowego dla domu i firmy; Gmina Izabelin, Łomianki i Dąbrowa, Raszyn i Rybie

Ta strona używa plików cookies do obsługi statystyk Google Analytics.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.
Jak skonfigurować ciasteczka?
Projekt i wykonanie logowizerunek.pl